Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

PARADOX

PARADOX

Paradox Güvenlik Sistemleri, endüstride en iyi ve en ileri teknolojiyi sunma konusunda gurur duyan bir şirkettir. 1990’da kurulan ve merkezi İstanbul da  bulunan Paradox, bugüne kadar özel bir iş olarak kalmaya devam ediyor. Basit konutlar veya ticari binalar için tesisata ihtiyaç duyup duymadıklarına bakılmaksızın güvenlik endüstrisinde daha iyi teknoloji geliştirmeye ve müşterileri tatmin etmeye çalışmaktadır. Sistemlerinden bazıları, bankalar, finans kurumları, perakende ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, konut ve yaşam alanlarına elektronik güvenlik sistemleri hizmetleri veriyor askeri siteleri ve elit düzey güvenlik gereksinimi olan diğer alanları korur.

Paradox, kuruluşundan beri güvenlik sistemlerinde evrim geçirmeye başlamıştır. Başlangıçta, yüksek kaliteli hareket dedektörlerinin geliştirilmesine odaklandı ve bu dedektörlerin ardındaki patentler halen günümüzün ürünlerinde kullanılmaktadır. Yeni  teknolojisine olan bağlılık, Paradox’un Digiplex serisinin tanıtımını yapan 1996’ya kadar sürdü ve bu ürünlerin bileşenlerini genişletmek için genişletilebilir bir sistem. 2001 ödüllü Magellan konsolu gibi Paradox’un kablosuz sistemlerinin yükselişini gördü; oradan yazılım geliştirme, mevcut ürünleri yükseltme ve daha iyi iletişim modelleri sunmaya başladı.

PARADOX Hırsızlık ve Yangın Alarm Sistemleri sayesinde; hırsızlık, sabotaj veya yangın olayı, anında algılanarak sirenler devreye sokulur. PARADOX Alarm Sisteminin göndereceği sinyaller aynı anda PARADOX Merkezi Güvenlik İstasyon’umuza ulaşır ve gerekli yerler (Polis, İtfaiye, Sağlık Ekipleri, Siz ve sizin belirlediğiniz kişiler) saniyeler içerisinde uyarılır.